Lietuvoje

2016.10.18 12:01

Naujam gyvenimui prikelti automobiliai – mirtini spąstai?

Iš dviejų ar trijų automobilių sulipdyti ir naujam gyvenimui prikelti automobiliai gali tapti mirtinais spąstais. Jie kelia pavojų ne tik jų vairuotojams, bet ir kitiems eismo dalyviams. Jūsų dėmesiui – liudininko pasakojimas ir autoserviso meistrų verdiktas. Dėl kokių auksarankių darbų gėda profesionalams?

Lipdo, lipdo ir sulipdo... Būna, kad meistrų rankose gimstantys stebuklai išties nustebina. Tiesa, mes ne apie įprastus meno kūrinius. Nors kūryba čia irgi dvelkia – ir net labai.

Apie iš kelių automobilių sulipdytus  vadinamuosius „frankenšteinus“ girdėjo ir žino turbūt jau visi. LRT TELEVIZIJOS laida „Keliai. Mašinos. Žmonės“ ne kartą rodė panašius „perlus“. Iš dviejų ar trijų automobilių sukonstruoti šedevrai iš šalies dažnai atrodo nekaltai. Bet visi baisumai „išlenda“ eismo įvykio metu.

Sulipdytas automobilis absoliučiai nesaugus nei jo vairuotojui, nei keleiviams. O kartais, kaip rodo faktai, nereikia net eismo įvykio, – toks monstras gali sužaloti ir visai niekuo dėtus iš paskos važiuojančius žmones.

Plačiau žiūrėkite LRT TELEVIZIJOS laidos „Keliai. Mašinos. Žmonės“ reportaže.