Lietuvoje

2021.04.13 23:10

Klaipėdoje vakcinavimo centre mirė paskiepytas senjoras, su vakcina mirtis nesiejama

atnaujinta 10.11
LRT RADIJAS, LRT.lt2021.04.13 23:10

Klaipėdos miesto poliklinikoje mirė ką tik „Moderna“ vakcina paskiepytas senjoras.

Kaip LRT RADIJUI teigia šios poliklinikos vyriausioji gydytoja Loreta Venckienė, pirminiais duomenimis, 78-erių metų vyro mirtis nėra sietina su skiepu, tačiau tai dar bus tiriama nuodugniau.

„Tai žmogus gavęs antrą „Modernos“ dozę. Atvyko pakankamai gerai besijaučiantis, o paskui pasijuto silpnai ir suglebo. Greitoji atvažiavo ir reanimavo. Tiesiog neįsivaizduojame priežasties, lauksime tyrimo, žiūrėsime, bet manome, kad tai nėra susiję su skiepu, nes nei pagal simptomus, nei pagal jokią tromboemboliją, nei anafilaksinę reakciją nėra panašu.

Pacientas mūsų, pagal ambulatorinę kortelę ir labai seniai yra besilankęs pas gydytoją, prieš keletą metų. Jokių susirgimų nebuvo fiksuota“, – LRT RADIJUI sakė L. Venckienė.

Apie šį mirties atvejį skelbiama ir trečiadienio ryto Klaipėdos policijos įvykių suvestinėje. Joje teigiama, kad 1943 m. gimęs vyras mirė 13.40 val., pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

LRT.lt primena, kad antradienį Lietuvoje patvirtinti 1088 nauji koronaviruso atvejai, o nuo COVID-19 mirė dar 12 žmonių.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Vilnius
COVID-19 TRUMPAI