Naujienų srautas

Lietuvoje2016.04.18 12:49

Nepastovūs pavasario orai – galimybė stilingai sluoksniuoti drabužius

Permainingi pavasario orai šiemet Lietuvoje dar neleidžia drąsiai eiti į lauką vilkint plonais drabužiais, tad, pasak stiliaus žinovų, labai aktualus yra drabužių sluoksniavimas. Ką reikėtų apie tai žinoti?

Vyriško stiliaus ekspertas Algirdas Gricius teigia, kad drabužių sluoksniavimas yra geras būdas prisitaikyti prie dinamiškos pavasario temperatūros, kai ryte jaučiame žvarbą, o įdienojus oras šyla jau iki, pavyzdžiui, 15 laipsnių.

„Jeigu esate apsivilkę keletą plonesnių drabužių užuot vieną storą, jūs galite juos paprastai vieną po kito nusirengti ir tokiu būdu reguliuoti savo turimos šilumos kiekį“, – sako A. Gricius.

Eksperto teigimu, drabužių sluoksniavimas gali būti pritaikomas bet kokiam aprangos kodui – ar tai būtų vadinamasis „smart casual“, ar „business casual“, ar paprasta laisvalaikio apranga. Taip pat, vilkint daugiau drabužių, atsiranda galimybė sukurti tam tikrus įdomius stiliaus akcentus.

Pasak A. Griciaus, svarbu, kad, nusivilkus vieną drabužių sluoksnį, likęs aprangos derinys vis dar išliktų gražus ir stilingas. Taigi, nusivilkus megztinį, nešioti po apačia likusius suglamžytus ir purvinus marškinėlius trumpomis rankovėmis nebūtų labai gera idėja.

Plačiau apie tai – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Labas rytas, Lietuva“. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi