Lietuvoje

2021.01.27 07:16

Paskutinė pūgos diena: stiprus snygis atsitrauks jau vakare, tačiau orai vės

LRT RADIJAS, LRT.lt2021.01.27 07:16

Trečiadienio dieną Lietuvoje dar vyraus stiprus snygis, tačiau vakarop jis ims trauktis iš šalies. Kaip LRT RADIJUI sako Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos (LHMT) sinoptikė Edita Gečaitė, ketvirtadienio naktį snygis pasitrauks iš šalies, tačiau rytą šalį pasieks nauja sniego, tačiau ne tokio gausaus, banga.

Jau trečiadienį sniego kiekiais bus mažesni, tačiau didžiojoje šalies dalyje snygis tęsis. Vakariniuose rajonuose bus šlapdriba, o prie jūros krituliai bus menki. Daugiausiai kritulių iškris pirmoje dienos pusėje, o po to kritulių zona po truputį trauksis iš Lietuvos ir vėlų vakarą snigs tik rytiniame pakraštyje.

Išliks stiprokas šiaurės vakarų krypties vėjas, todėl vietomis pustys, kai kur kils pūga. Temperatūra visoje šalyje mažai skirsis – dieną bus tarp 0–2 laipsnių šilumos.

Ketvirtadienio naktį temperatūra kris iki 3–8 laipsnių šalčio, o kur bus daugiau pragiedrulių, ypač vakariniuose rajonuose, temperatūra nukris ir iki 10–12 laipsnių šalčio. Nakties pradžioje pasnyguriuos tik rytiniame pakraštyje. Naktį įsitvirtins sausis orai, bet paryčiais vakarinį šalies pakraštį pasieks naujo ciklono debesys, todėl šį kartą pasnyguriuos vakariniame pakraštyje

Ketvirtadienio dieną snigs vakariniame pakraštyje, tačiau čia sniego danga padidės 3–4 centimetrais, o tai yra gerokai mažiau nei antradienį ar trečiadienį iškritęs sniego kiekis.

Daugiau – specialioje LRT.lt orų skiltyje.

Taip pat pasidairykite kaip atrodė Vilnius trečiadienį po kelias dienas trukusio snygio – LRT.lt nuotraukų galerijoje.

Populiariausi

Karantinas Vilniuje
COVID-19 TRUMPAI 6

Lietuvoje

2021.03.05 09:32
COVID-19 TRUMPAI

COVID-19 Lietuvoje: plečiasi židiniai darželiuose, įmonėse ir futbolo klube

434 atvejai, mirė 5 žmonės; atnaujinta 11.10
6
Rugsėjo 1-oji

Lietuvoje

2021.03.05 12:48

Pradinukų sugrįžtuves į klases ketinančios skelbti Plungės meras: baubas nėra toks didelis, kokį jį piešia

ministerija iki antradienio vakaro laukia mokyklų, kurios nori atverti duris, apsisprendimo