Lietuvoje

2016.02.22 00:43

I. Stasiulytė atskleidė, kaip įtemptame gyvenime atrado ramybę

LRT TELEVIZIJOS laida „Stilius“, LRT.lt2016.02.22 00:43

Ineta Stasiulytė apie meilę garsiai nekalba. Tačiau LRT TELEVIZIJOS laida „Stilius“ pabandė laimę. Garsią ir itin populiarią aktorę sunku pagauti, nes šiuo metu ji yra „ant bangos“. Tačiau žavinga moteris nesikliauna vien „sėkmės bangomis“ ir, kartą nusprendusi, paėmė gyvenimą į savo rankas. 

Aktoriaus profesijos tikrai nepavadinsi ramia, ne išimtis buvo ir I. Stasiulytės kasdienybė. Tačiau prieš porą metų aktorė pradėjo mokytis gyventi kitaip – ieškoti ramybės ir moteriškumo, kad viskas gyvenime vyktų sklandžiau. Tai, pasak aktorės, labai pagerino jos gyvenimo kokybę ir supratimą apie vyrų ir moterų santykius. 

„Kai kitas žmogus, kuris yra šalia, yra patenkintas ir puikiai nusiteikęs, kam dėl to yra geriau? Tik man. Dėl ko mes norime padėti kitiems? Tai yra ganėtinai egoistiška, bet mes tai darome dėl savęs“, – sako aktorė.

Tačiau ji perspėja, kad vedų žinios, kuriomis ji grindžia savo gyvenimo būdą, gali būti ir labai pavojingos: „Sužinai kažką naujo ir tada atrodo, kad tai yra absoliuti tiesa – yra taip ir ne kitaip. Svarbiausia neįklimpti į fanatizmą. Paskui, kai ta informacija susiguli, supranti, kame iš tikrųjų yra tiesa. Galų gale pabandai praktiškai pajausti, kažką padaryti, ir pasižiūri, ar tai veikia.“

Daugiau apie I. Stasiulytės gyvenimo permainas – „Stiliaus“ reportaže.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.