Naujienų srautas

Lietuvoje2020.05.07 12:28

Povilas Poderskis paliko Remigijaus Šimašiaus Laisvės partiją

atnaujinta 14.11
Ignas Jačauskas, BNS 2020.05.07 12:28

Vilniaus savivaldybės administracijos direktorius Povilas Poderskis paliko sostinės mero Remigijaus Šimašiaus įkurtą Laisvės partiją.

P. Poderskis BNS patvirtino, kad partiją paliko jau prieš kurį laiką, tačiau aiškių priežasčių nenurodė. Jis sako, kad šis sprendimas neturi nieko bendro su administracijos vadovo pareigomis, todėl jose ir toliau lieka.

„Remigijus Šimašius yra puikiausias liberalus lyderis Lietuvoje, su kuriuo puiku kartu dirbt, Vilniuje turim puikią komandą ir ketinam susikoncentruoti į darbus Vilniui, kur to tikrai reikia. Dėl ko ir buvau paskirtas administracijos direktoriumi“, – BNS teigė P. Poderskis.

R. Šimašius BNS tvirtino, kad P. Poderskio darbu yra patenkintas, o partiją jis paliko dėl valdančiosios koalicijos sutartyje esančių nuostatų.

„Mūsų koalicijos sutartyje užrašyta, kad administracijos direktorius turi būti nepartinis žmogus, tai kurį laiką šito nesužiūrėję buvome. O šiaip, atsirado ir sąmokslo teorijų, kurių labiau pro šalį neįmanoma sugalvoti – su Povilu mes dirbame darniai, sklandžiai“, – teigė jis.

Vilniaus savivaldybės administracijai P. Poderskis vadovauja jau antrą kadenciją, į pareigas R. Šimašius jį paskyrė nuo 2017-ųjų lapkričio, jis pareigose pakeitė ekonomistę ir teisininkę A. Vaitkunskienę.

R. Šimašius su benraminčiais, atskilusiais nuo Liberalų sąjūdžio, Laisvės partiją įkūrė pernai vasarą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

Saulius Skvernelis
LRT FAKTAI 16