Naujienų srautas

Lietuvoje2020.03.19 15:27

Naktimis dirbančių medikų vaikams – trys naktiniai darželiai

LRT.lt 2020.03.19 15:27

Sostinės savivaldybė naktimis dirbančių medicinos įstaigų darbuotojų vaikams siūlo atidaryti tris naktinius darželius, kuriuos lankytų apie 150 vaikų, rašoma pranešime spaudai.

Tokius darželius pasiruošta atidaryti strategiškai patogiose vietose, kur šalia dirba daugiausiai medikų: Santariškėse, Antakalnyje ir Lazdynuose.

„Medikų darbas dabar svarbiausias, jei jie dirbs naktimis, mes pasirūpinsime, kad jiems nereikėtų rūpintis kitomis problemomis. Suprantu, kad tai nėra lengvas sprendimas šeimoms, tačiau kuo daugiau dėmesio medikai dabar galės skirti darbui, tuo greičiau viskas pasibaigs“, – sako Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

„Vaikus, kuriuos reikės prižiūrėti visą parą, priimsime iš visų ikimokyklinių įstaigų ir savivaldybės ir privačių darželių”, – teigė sostinės mero pavaduotoja Edita Tamošiūnaitė.

Pasak E. Tamošiūnaitės, visų kitų sveikatos įstaigų darbuotojų vaikai, kuriems yra būtina priežiūra nuo 7 iki 19 val. lanko savo darželį.

Paskelbus karantiną dėl koronaviruso, Vilniuje ugdymo ir švietimo įstaigos uždarytos iki balandžio 30 d. Tačiau dirbančių medikų bei pareigūnų vaikams leidžiama lankyti darželius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi