Lietuvoje

2019.11.06 13:44

Buvęs kariuomenės vadas Pocius jungiasi prie konservatorių

atnaujinta 16.58
Ignas Jačauskas, BNS 2019.11.06 13:44

Buvęs Lietuvos kariuomenės vadas ir Lietuvos ambasadorius Rumunijoje Arvydas Pocius jungiasi prie Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos, BNS patvirtino partijos komunikacijos vadovė Vytautė Šmaižytė.

„TS-LKD matau kaip stiprią, augančią politinę jėgą, kuriai ypatingai rūpi Lietuvos gynyba, saugumas ir patriotizmo ugdymas mūsų visuomenėje. Prie šių darbų norėčiau prisidėti pasiūlydamas savo žinias ir patirtį“, – pranešime teigė A. Pocius.

Jis ketina prisijungti prie atsinaujinančio TS-LKD skyriaus jo gimtajame Klaipėdos mieste.

„Matau, kad Klaipėdos konservatoriai taip pat žengia labai gera kryptimi, yra daug jaunimo ir patriotiškų žmonių, su kuriais galime nuversti kalnus“, – teigia A. Pocius.

Partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis sako, kad A. Pocius yra vienas iš Lietuvai daug davusių „aukšto kalibro valstybininkų“ bei vertina jo žinias, patirtį ir kompetenciją.

„Tikiu, kad jo prisijungimas parodys puikų pavyzdį ir kitiems žinomiems valstybės žmonėms jungtis prie mūsų bendruomenės, ypač artėjant 2020 m. rinkimams“, – teigia TS-LKD vadovas.

Atsargos generolas leitenantas A. Pocius kariuomenei vadovavo 2009-2014 metais, nuo 2014-ųjų iki šių metų spalio ėjo ambasadoriaus Rumunijoje pareigas.