Lietuvoje

2019.08.29 10:50

LLRA-KŠS svarstys, kas pakeis ministrais tapusius Seimo narius

Dainora Karklytė, ELTA 2019.08.29 10:50

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius sako, kad jo atstovaujama Seimo Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcija svarstys, ar jis pats, būdamas Seimo Europos reikalų komiteto pirmininko pavaduotoju bei vidaus reikalų ministre tapusi Rita Tamašunienė, užimanti frakcijos seniūno postą, toliau eis šias pareigas Seime.

„Tai organizacinio pobūdžio klausimai. Susirinksime, kai bus sesija ir tada analizuosime tuos klausimus, taip pat komitetų priklausomybę“, – ketvirtadienį Vyriausybėje po susitikimo su premjeru Sauliumi Skverneliu sakė J. Narkevičius.

Ministro teigimu, frakcija turi daugiau narių, kurie einamose pareigose Seime galėtų pakeisti tiek jį patį, tiek kolegę R. Tamašunienę.

ELTA primena, kad žemės ūkio ministru tapęs „socialdarbietis“ Andrius Palionis nusprendė, kad Lietuvos socialdemokratų darbo partijos (LSDDP) frakcijos Seime seniūnu neliks.

„Tikriausiai dviejų kėdžių – gal ir norėtum – bet nesugebėsiu užimti,“ – po susitikimo su premjeru S. Skverneliu trečiadienį Vyriausybėje žurnalistams sakė A. Palionis.