Lietuvoje

2019.05.10 14:23

15min.lt paliekantis Šarūnas Černiauskas: suklydau ir atsakomybę prisiimu

BNS, Ineta Nedveckė, LRT.lt2019.05.10 14:23

Žurnalistas Šarūnas Černiauskas dėl etikos pažeidimų palieka naujienų portalą 15min.lt, kur iki šiol vadovavo žurnalistinių tyrimų skyriui, pranešė įmonė.

Portalas teigia, kad „su Š. Černiausku išsiskiria dėl to, kad jis nesilaikė 15min etikos taisyklių, pagal kurias privalu deklaruoti savo papildomas veiklas“.

„Mūsų bendrovė griežtai laikosi skaidrumo principų, – reikalaujame to ne tik iš politikų, bet ir iš savo darbuotojų. Kadangi Š. Černiauskas šiems mūsų bendrovės principams nusižengė, manome, kad jis negali toliau dirbti mūsų įmonėje,“ – sakė generalinis direktorius Ramūnas Šaučikovas.

LRT.lt susisiekus su Š. Černiausku, jis situaciją komentavo labai lakoniškai.

„Įmonė viską iškomunikavo tiksliai ir teisingai. Net nežinau, ką pridurti. Nedariau nieko neteisėto ir nieko, kas kirstųsi su mano darbu. Tiesiog suklydau ir atsakomybę prisiimu, o iš žurnalistikos tikrai niekur nedingsiu“, – LRT.lt teigė jis.

Jis nenorėjo atskleisti nei to, kokios yra tos papildomos veiklos, kurios minėtos pranešime, nei to, kur toliau ketina dirbti žurnalistu.

Savo feisbuko paskyroje vėliau jis rašė, kad žinių bus jau netrukus. 

Pasak R. Šaučikovo, Š. Černiausko papildomos veiklos ir iš jų gautos pajamos niekaip nepaveikė jo darbo 15min, neturėjo jokios įtakos publikacijų turiniui, jo ir jo kolegų atliktiems tyrimams.

Portalas pranešė, kad 15min Tyrimų skyrius veiks toliau, bet tyrimus atliks daugiau redakcijos žurnalistų, bus plečiama tyrimų tematika.

15min tyrimams nuo šiol vadovaus portalo vyriausiasis redaktorius Raimundas Celencevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt