Naujienų srautas

Kultūra2015.09.08 13:45

Baltijos kamerinis operos teatras kviečia gerbėjus į Neringą

lrytas.lt 2015.09.08 13:45

Paskutinę liepos savaitę Nidoje bei Juodkrantėje vyks atostogautojų jau pamėgtas operinės ir kamerinės vokalinės muzikos festivalis „Neringos operos savaitė`15“.

Paskutinę liepos savaitę Nidoje bei Juodkrantėje vyks atostogautojų jau pamėgtas operinės ir kamerinės vokalinės muzikos festivalis „Neringos operos savaitė`15“.

Nuo liepos 23 iki 30 dienos festivalis kvies Neringos poilsiautojus į koncertus Nidos ir Juodkrantės evangelikų liuteronų bažnyčiose bei L. Rėzos kultūros informacijos centre.

„Neringos operos savaitė`15“ – tai projektas, skirtas vokalinės muzikos mylėtojams. Paskutinę liepos savaitę Nidoje ir Juodkrantėje vyks teatralizuoti koncertai, kurių metu skambės gražiausia operinė ir kamerinė įvairių laikotarpių muzika.

Jaunoji operos solistų karta pristatys programas tiek baroko, tiek romantizmo, tiek šiuolaikinės akademinės muzikos mėgėjams. Vaikai su tėveliais bus kviečiami į eksperimentinį muzikos ir kulinarijos spektaklį „Operos paštetas“.

„Neringos operinės kultūros programa vykdoma nuo 2008 metų. Kiekvienais metais pristatome naujus jaunųjų operos solistų projektus, jų požiūrį į klasiką ir kultūrinį gyvenimą“, – sakė projekto vadovas Darius Vizbaras.

Šiais metais koncertuose pasirodys Dovilė Kazonaitė (sopranas), Ieva-Barbora Juozapaitytė (sopranas), Agnė Sabulytė (sopranas), Raimundas Juzuitis (bosas), Andrius Bartkus (tenoras), Vaidas Bartušas (kontratenoras), Vera Tarelko (sopranas) ir kiti.

„Neringos opera 2015“ – jaukių kamerinių koncertų puokštė klasikos mėgėjams, o 2016 metų Baltijos kamerinio operos teatro planuose – didžiosios operos premjeros.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi