Sekmadienį Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Lion Ceccah iš arčiau susipažino su šių metų konkurso scena.
Dainininkas su savo komanda surengė pirmąją repeticiją Vienos arenoje, kurioje gegužės 12-ąją jo laukia startas pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje.
Pagal „Eurovizijos“ konkurso protokolą, pirmajai dainininko repeticijai scenoje buvo skirta trisdešimt minučių, kurių metu jis spėjo dainą „Sólo Quiero Más“ sudainuoti tris kartus.
Pirmoji repeticija, kurią leidžiama įamžinti tik Europos transliuotojų sąjungos fotografams, yra skirta pasirodymo techninėms detalėms galutinai sustyguoti. Jos metu dainininkų komandos pateikia pastabas konkurso filmuotojams ir įgarsintojams, į kurias bus atsižvelgiama antrojoje repeticijoje, vyksiančioje kitą savaitę.