Eismas

2021.03.24 12:05

TA centruose vairuotojų apgultis: lyginant su pernai srautas išaugo 20 proc.

LRT.lt2021.03.24 12:05

Pastarosiomis savaitėmis visos techninės apžiūros įmonės „Tuvlita“ stotys dirba maksimaliu režimu. Tačiau, net ir dešimtadaliu padidinus rezervacijų skaičių, laisvus patikros laikus tenka rinktis iš siūlomų po savaitės ar dar vėlesnę datą, skelbiama bendrovės pranešime žiniasklaidai.

„Darome viską, kas yra mūsų valioje, tačiau šįkart tirpdyti tradiciškai pavasariais besiformuojančias eiles prie TA stoties Lentvario gatvėje iš tiesų yra sunkiau nei per ankstesnių metų piką. Daugiau nei 20 proc. išaugusį patikros linijų apkrovimą lėmė ir sausio–vasario mėnesiais dėl COVID-19 bangos bei karantino suvaržymų atidėtų vizitų skaičius, ir dėl nuo mūsų nepriklausančių priežasčių.

Dar kartą išanalizavę galimybes optimizuoti išankstinės registracijos į techninę apžiūrą Vilniaus regione, „tinklelį“ padidinom maždaug 10 proc. ir iki 12 dienų prailginom išankstinių rezervacijų laiką visose TA stotyse. Taip pat stengiamės maksimaliai operatyviai reaguoti į situacijas, kai dėl kokių nors priežasčių automobilininkai atšaukia rezervuotą patikros laiką ar neatvyksta. T. y. papildomų galimybių atvykti į TA stotis, dirbančias pagal šį principą, atsirado daugiau“, – teigia „Tuvlitos“ vadovai.

Svarbu ir tai, kad ribinį darbo krūvį yra pasiekusios tik Vilniaus techninės apžiūros stotys. Kituose Lietuvos miestuose patikrinti transporto priemonių būklę galima be jokių problemų renkantis iš siūlomų registracijos laikų tą pačią dieną. Todėl turintiems teisę judėti tarp savivaldybių rekomenduojama techninę apžiūrą atlikti kituose miestuose.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt