captcha

Jūsų klausimas priimtas

Stilius

2016-03-05 10:32
10488
Įvertinimas: 0
  

Rašytoja Lina Neverbickienė, prisistatanti kūrybiniu slapyvardžiu Lina Ever, ką tik pasirodžiusi Knygų mugėje su savo meilei ir emigracijai skirtu romanu, sulaukė tūkstančių gerbėjų. Tačiau "Ruduo Berlyne" pasakojimas ne tik apie moters meilę, pati Lina praėjusi didžiąja dalį aprašomo kelio, nebuvo vien fantazuotoja. Prieš trejus metus moteris, Lietuvoje turėjusi viską, klestinčią karjerą, viešųjų ryšių agentūrą, trijų vaikų šeimą, visko atsisakė. Pripažįsta, savo krašte negyveno blogai, tik išvykusi pasijuto taip, kaip visada norėjusi. Tačiau kodėl du vyresnius vaikus pora paliko Lietuvoje, o iškeliavo tik su mažuoju?
Renatas Neverbickas, Linos vyras, Lietuvoje buvo žinomas fotografas. Ir kol jis rado darbą naujoje vietoje, buvusi žurnalistė turėjo suktis ir išlaikyti šeimą. Dabar pora gyvena kokybišką laiką, o Berlyną vadina dar vienu iš šių laikų svajonių miestu. Ir nesvarbu, kad namuose negali maudytis po 22 valandos, nes sutrikdęs kaimynų poilsį, gali sulaukti iškviestos policijos.
Kaip be skausmo pakeisti savo gyvenimą? Kaip neprisirišti prie pabodusių dalykų, nepaisant baimių ir stereotipų?
Kita istorija patvirtina tiesą, jog kartais tam, kad ryžtumeisi pokyčiams, būtinas stiprus sukrėtimas. Taip nutiko izraelietei Miri Koss. Sunkiai susirgus vyrui, jauna moteris ir dviejų mažylių mama ėmė ieškoti sveikatos šaltinio mityboje. Šiandien Miri turi nuosavą kulinarijos studiją, kur pristato naująją Izraelio virtuvę. O kokie gi jos principai? Maistas turi būti gardus, lengvai ir greitai paruošiamas, iš neįmantrių ir svarbiausia - kuo sveikesnių ir švaresnių produktų. Neabejojame, jog Miri receptai pravers ir mūsiškam pavasariui.

Įrašas sėkmingai įdėtas į grojaraštį!

Šis įrašas jau yra jūsų grojaraštyje!

Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...