Stilius
Šokėja Eglė Straleckaitė, išgarsėjusi Lietuvoje, žengė gerokai didesnį žingsnį ir savo profesinę veiklą perkėlė už Atlanto. Tačiau į klausimą - ar ji emigravo - Eglė atsako griežtai. Darbo, ačiū Dievui, nestokoju ir Lietuvoje, ir niekada savęs nevadinsiu emigrante, sako šokėja, pripažindama, jog jos veikla brangiai kainuoja, o karjeros geriausia siekti toliau nuo namų.
Nors Rita Bartkevičienė ketino gilintis į istorijos mokslą, atsitiktinumas sumaišė kortas. Palydėjusi draugę į prestižinės pareigybės užsienio įmonėje atranką, Rita pati gavo tokio darbo pasiūlymą, nes mokėjo prancūzų kalbą. Nors karjeros posūkis įvyko jau prieš daug metų, meilė pirmajai profesijai niekur nedingo.
Prieš dešimtį metų italas Marco Rotundo atkeliavo į Vilnių ir čia įgyvendina savo svajones. Ne istoriniais architektūros šedevrais garsėjanti Marco Tėvynėje, o mažytis Vilnius suviliojo architektą ir jis juokiasi sakydamas, noriu, kad kažkada kalbėtų: štai čia gyveno ir šiuos pastatus kūrė italas Marco Rotundo.