„Svajoju atsargiai, bet tikrai daug“, – kukliai šyptelėjo iš Europos jaunimo plaukimo čempionato sidabro ir bronzos medalius parsivežęs jaunasis šalies talentas Tajus Juška.
Europos U20 krepšinio čempionate pirmadienį lietuviai nepaliko vilčių lenkams, o Mantas Juzėnas pagerino turnyro visų laikų pelnytų taškų bei naudingumo balų rekordus.
14 metų Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) praleidęs Jonas Valančiūnas yra arti grįžimo žaisti į Lietuvą. krepsinis.net žurnalistas Jonas Lekšas skelbia, kad uteniškis galutinai susitarė su Kauno „Žalgiriu“. Visgi pats krepšininkas šią informaciją neigia.
NBA pasamdė buvusį Čikagos „Bulls“ viceprezidentą Artūrą Karnišovą konsultantu, kuris padės kurti „NBA Europe“ projektą. Apie tai pranešė The Athletic žurnalistas Joe Vardonas.
L. Juškaitė pelnė 18 taškų, o jos atstovaujama Toronto „Tempo“ (10-13) ekipa pasiekė pergalę WNBA lygoje.
Ved. Gintarė Grikštaitė.
Kitos nuorodos: