Lietuvoje vieši Ukrainos prezidento administracijos vadovas, buvęs karinės žvalgybos vadas Kyryla Budanovas. Jis lankėsi prezidentūroje, susitiko su gynybos ir saugumo ekspertais.
Latvijos gynybos ministro atsistatydinimas, oficialiai dėl įskridusių dronų, gali atnešti vyriausybės krizę prieš rinkimus spalį.
Tenerifės saloje iš hantaviruso paveikto laivo evakuojant keleivius – nustatyti du nauji viruso atvejai.
Jungtinės Karalystės premjeras atmetė raginimus trauktis iš posto, kai jo partija skaudžiai pralaimėjo per vietos rinkimUs praėjusią savaitę.
Valstybės gynimo taryba, apsvarsčiusi Krašto apsaugos ministerijos pateiktą informaciją ir siūlymus dėl Lietuvos prisidėjimo prie laivybos laisvės užtikrinimo Hormuzo sąsiauryje, pritarė šalies jungimuisi prie tarptautinių pastangų sudaryti sąlygas laisvai laivybai šiame sąsiauryje
Lietuvos oro uostai praneša, kad po dvejų metų, 2028-ųjų gegužę, Vilniuje bus organizuojama viena svarbiausių Europos aviacijos industrijos konferencijų „Routes Europe“.
Seinų kunigų seminarija mini 200 metų įkūrimo jubiliejų. Siekiant priminti, kad seminarija buvo lietuvybės išsaugojimo ir knygnešystės centru, leidžiami straipsniai ir knygos.
Šį šeštadienį geriausi pasaulio lengvaatlečiai pradės naują kelionę prestižinėse lengvosios atletikos „Deimantinės lygos“ varžybose.
Latvijoje surengtas žuvėdrų mėgdžiojimo konkursas. Atliekų perdirbimo įmonė, su žuvėdromis pažįstama iš arti, surinko dešimtis entuziastų, kuriems jų klyksmas – vertas dėmesio
Orai.
Ved. Gabrielė Kloniūnaitė.
Kitos nuorodos: