Generalinė prokurorė Nida Grunskienė kreipsis į Seimą leidimo patraukti buvusį premjerą, parlamentarą Gintautą Palucką baudžiamojon atsakomybėn.
Atsakydama į Rusijos paskelbtas vienašališkas paliaubas, Ukraina tikina, kad ugnį dienai nutrauks nuo šiandienos. Pasak Kyjivo, nerimta tikėtis, kad Maskva laikysis savo pačios siūlymų.
Jungtinė Karalystė, Saudo Arabija ir kitos šalys ragina Iraną deeskaluoti situaciją po atnaujintų atakų prieš Jungtinius Arabų Emyratus.
Austrijai paskelbus apie iš šalies išsiunčiamus tris Rusijos ambasados darbuotojus, Maskva tai vadina nepateisinamu ir politiškai motyvuotu sprendimu bei žada griežtą atsaką.
Priedangoms modernizuoti savivaldybėse Vyriausybė skyrė 14 milijonų eurų. Šalyje yra pusseptinto tūkstančio priedangų, jose galėtų slėptis apie pusantro milijono žmonių.
Prieš daugiau nei tris dešimtmečius Bostone įvyko viena didžiausių meno vagysčių istorijoje – iš muziejaus pavogta kūrinių, kurių bendra vertė siekė daugiau nei milijardą dolerių.
Lenkijoje vykstančiame pasaulio ledo ritulio čempionate Lietuvos rinktinės šiandien laukia žūtbūtinės rungtynės. Šiandienos varžovas – taip pat kaip ir Lietuva pirmąsias dvejas rungtynes pralaimėjusi Japonija.
Šiandien paaiškės pirmasis UEFA Čempionų lygos finalo dalyvis.
Ved. Justė Tamošaitienė.
Kitos nuorodos: