Generalinė prokuratūra prašo naikinti parlamentaro Gintauto Palucko teisinę neliečiamybę, siekdama pareikšti įtarimus dėl neteisėto praturtėjimo.
NATO teigia, kad Aljanso sutartis nenumato galimybės sustabdyti kurios nors šalies narystę.
Baltijos šalys ir Lenkija vienija jėgas dėl ateinančių septynerių metų Europos sąjungos biudžeto derybų.
Premjerės Ingos Ruginienės iniciatyva socialdemokratai neskelbtame pasitarime vakar aptarė LRT įstatymo pataisas.
Seimui įpareigojus mokyklas paruošti tvarkas, kaip mokiniams bus ribojimas mobiliųjų telefonų naudojimas, kai kurios mokyklos sako laukusios aiškios tvarkos nacionaliniu lygmeniu.
Buvę socialinės apsaugos ir darbo ministrai sako, kad antroji pensijų pakopa virsta į būdingą turtingesnėms visuomenėms, kur finansinio raštingumo ir disciplinos daugiau nei Lietuvoje.
JAV žiniasklaida praneša, kad Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas ruošiasi Vladimirą Putiną pakviesti į gruodį Majamyje vyksiantį didžiojo dvidešimtuko valstybių suvažiavimą. Kremlius neatmeta, kad Putinas atvyks.
Vaišvydavos girininkijoje Kauno rajone sodinama daugiau kaip 7 tūkstančiai medelių – ąžuolų, liepų, juodalksnių.
Kelionė – kaip kūrybinis dienoraštis. Vilniuje, Godo galerijoje, atidaryta grafiko Giedriaus Jonaičio paroda, kurioje eksponuojami darbai, sukurti keliaujant po Kaliforniją.
Vilkaviškio rajone, Ožkabaliuose, Jono Basanavičiaus gimtinėje, minint tautos patriarcho 175-ąsias gimimo metines, pasodinta 40 vyšnių.
Pasvalio rajono, Pumpėnų bendruomenė naujam gyvenimui prikėlė šimtametį malūną.
Ved. Jovita Vitkauskė.
Kitos nuorodos: