Dėl Panevėžio paramediko nužudymo sulaikyti trys asmenys – du vyrai ir moteris. Pastaroji – buvusi Manto Sadausko sutuoktinė, kartu dirbusi greitosios medicinos pagalbos tarnyboje.
Ukraina teigia atnaujinusi rusiškos naftos tiekimą į Vengriją ir Slovakiją. Tai naujienų agentūrai AFP patvirtino Kyjivo energetikos sektoriaus pareigūnas.
Donaldas Trumpas skelbia, kad paliaubos su Iranu pratęsiamos, esą, kol šalių derybos pasistūmės į priekį.
Irano karas Jungtinėse Valstijose vis labiau skaldo respublikonų partiją. Dalis jų nusisuka nuo Donaldo Trumpo.
Ispanijoje prasidėjo prieš savaitę vyriausybės dekretu paskelbtas procesas, per kurį bus įteisintas šimtų tūkstančių neteisėtai šalyje gyvenančių migrantų statusas.
LRT užsakymu atlikta bendrovės „Baltijos tyrimai“ apklausa rodo, kad 4 iš 10 gyventojų mano, jog pagalbinį apvaisinimą reikia kompensuoti ir susituokusioms, ir nesusituokusioms poroms, taip pat vienišoms motinoms.
Socialdemokratų taryboje radus rašiklį su įrašymo įranga, policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto techninių priemonių įrengimo ar panaudojimo informacijai rinkti.
Orai.
Ved. Marijus Žiedas.
Kitos nuorodos: