Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas sako, kad šalies kariuomenė dar nepabaigė savo operacijų Irane, bet šalį valdantis režimas esą beveik nugalėtas.
Lietuvoje su valstybiniu vizitu lankysis Čekijos prezidentas Petras Pavelas su žmona.
Seime užsienio reikalų ministras Kęstutis Budrys siūlys pratęsti ribojamųjų priemonių Rusijai ir Baltarusijai galiojimą iki 2027 metų pabaigos.
Parlamentarai šiandien ketina balsuoti dėl opozicijos inicijuoto nepasitikėjimo Seimo pirmininku socialdemokratu Juozu Oleku.
Jungtinių Tautų komisija šiandien Ženevoje pristatys ataskaitą, kad tūkstančių Ukrainos vaikų grobimas yra Rusijos karo nusikaltimas ir nusikaltimas žmoniškumui.
Teismas Maskvoje šį rytą turėtų skelbti nuosprendį įtariamiesiems dėl užpernai surengto didžiausio pastarųjų dešimtmečių išpuolio prieš koncertų salę Pamaskvėje.
Belgijoje, vos pasibaigus trijų dienų geležinkelių streikui, šiandien rengiamas visuotinis streikas.
Tarp Kinijos ir Šiaurės Korėjos šiandien atnaujintas keleivinių traukinių eismas, nutrauktas dėl pandemijos prieš 6 metus.
Ved. Karolina Panto.
Kitos nuorodos: