Pernai į Lietuvą iš Italijos grįžusi gyventi tapytoja Kristina Kurilionok pristato asmeninę parodą, kurios herojės – įvairių laikmečių deivės. Deivių ir moteriškumo archetipus šešerius metus tyrinėjanti menininkė teigia – kiekviename žmoguje gyvas šventas dieviškumo pradas.
Sugrįžusi šiluma gena į lauką ne tik džiaugtis saulės spinduliais, bet ir sportuoti. Šįryt „Labas rytas, Lietuva“ laidoje mankštą vedas studijos „Nieko baisaus“ kineziterapeutas Dovydas Kancleris.
Turbūt neretas esame susidūrę su nekokybišku miegu. Kada šis jau traktuojamas kaip nemiga? Kokių priemonių prieš pastarąją imtis ir kuo svarbi miego higiena? Patarimais dalijasi gydytoja psichiatrė Kristina Norvainytė.
JAV ir Izraeliui savaitgalį tęsus karinius veiksmus prieš Iraną, taip pat Libane, Iranas toliau atakavo taikinius Persijos įlankoje, o naujuoju šalies lyderiu paskelbtas Ali Khamenei sūnus Mojtaba Khamenei. Tuo metu Ukraina pranešė apie stiprėjantį Irano ir Rusijos karinį bendradarbiavimą. Studijoje „Team Europe Direct“ ekspertas Vaidotas Malinionis.
Ryto kavą gal jau ir išgėrėte, bet pasižiūrėti, kaip už kavinės prekystalio smagiai sukasi Bolivijoje žinomų moterų kastos – vadinamųjų čioliitų atstovė tikrai neatsisakysite.
Ved. Kristupas Naraškevičius.
Kitos nuorodos: