Pasak Užsienio reikalų ministerijos kanclerės Aistės Stakėnienės, karinio konflikto apimtose Artimųjų Rytų šalyse dar yra kiek daugiau nei tūkstantis lietuvių. Daugiausiai – Jungtiniuose Arabų Emiratuose – apie 800. Iš Dubajaus į Vilnių turėtų grįžti pažeidžiamiausių grupių Lietuvos piliečiai.
Per Rusijos ataką bepiločiai orlaiviai pataikė į 2 pastatus. Atakų vietose kilo gaisrai. Prieš tai pranešta apie masinę dronų ataką mieste, tačiau apie aukas informacijos nėra.
Žvalgybos tarnybos šiandien Seime pristatys vienuoliktąjį metinį grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimą. Jį kasmet rengia Valstybės saugumo departamentas bei Antrasis operatyvinių tarnybų departamentas.
Suomijos vyriausybė sako planuojanti atsisakyti ribojimų šalies teritorijoje dislokuoti branduolinius ginklus.
Pasienyje su Vokietija esančios Lenkijos degalinės pastarąją savaitę fiksuoja vis daugiau iš kaimynės atvykstančių klientų.
Donaldas Trumpas atleido krašto saugumo sekretorę Kristi Noem, įgyvendinusią griežtą vyriausybės migracijos politiką. Politikė sulaukė ne tik demokratų, bet ir dalies respublikonų kritikos po migracijos pareigūnų reidų Mineapolyje.
Ved. Gabrielė Kloniūnaitė.
Kitos nuorodos: