Į „LRT Girdi“ kreipęsis Vilkaviškio rajono Gižų seniūnijos gyventojas Juozas Vyšniauskas skundžiasi, kad tiesiant kelią jo sklype darbininkai iškasė ir paliko duobę, kuri jam trukdo. Savivaldybės atstovai tvirtina, kad duobė yra reikalinga, su sklypo savininku suderinta, buvo siūloma ją uždengti, tačiau jis nesutiko. Kas toliau?
„Kol jaunas, tol nepavargstu“, – sako vietnamietis Ba Hoi Tran, jau ketverius metus gyvenantis Lietuvoje. Atvykęs į Uteną jis tapo pirmuoju manikiūrininku vyru, taip pat dirbo siuvėju. Neseniai persikėlė į Vilnių ir netrukus atidarys savo manikiūro saloną. Apie tai, kodėl pasirinko Lietuvą ir kaip jam čia sekasi, 24-erių Ba Hoi Tran kalbina Akvilė Banytė.
Nevyriausybininkai ir ekspertai teigia, kad Lietuvai vis dar nepavyksta atsisakyti įsisenėjusios praktikos versti žmones „atidirbti“ už socialines išmokas. Gruodį Seimo priimtas įstatymas numato, kad savivaldybės galės įpareigoti žmogų dirbti praėjus trims mėnesiams nuo tada, kai jis pradėjo gauti išmoką. Iki šiol to buvo galima reikalauti iškart. Kaip vertinate tai, kad Lietuvoje vis dar reikia „atidirbti“ už socialines išmokas?
Vilniuje prasideda du mėnesius truksiantis šiuolaikinio šokio festivalis „New Baltic Dance“.
Ved. Augustė Dambrauskaitė, Akvilė Banytė ir Edvardas Kubilius.
Kitos nuorodos: