Paskutinį vasario savaitgalį kino teatruose netrūks juoko, itališkos aistros, prancūziškos mados, jautrių išgyvenimų bei siaubo klyksmų. Pasiūlymai, ką pamatyti bei patirti – reportaže.
Riešės gimnazijos moksleiviai verslumo pamokose mokosi ne tik kurti verslo idėjas, bet ir priimti nesėkmes. Pavyzdžiui, aštuntokai savo pomėgius bando paversti realiais projektais – nuo fizinį aktyvumą skatinančių programėlių iki išmanesnio apsipirkimo sprendimų. Ir nors ne visoms idėjoms pavyksta rasti investuotojų ar pagalbininkų, jaunieji kūrėjai sako, kad svarbiausia – galimybė bandyti.
Bėga paskutinės kalendorinės žiemos dienos, apie artėjantį pavasarį praneša ir sparnuoti jo šaukliai. Apie į Lietuvą grįžtančius bei čia žiemojančius paukščius papasakojo ornitologas, edukatorius Gediminas Petkus.
Europos Sąjungoms siekiams – vengriški stabdžiai. Šią savaitę Vengrijos Viktoro Orbano nepritarė 20-ąjam Europos Sąjungos sankcijų Rusijai paketui. Taip pat ir 90 milijardų eurų vertės paskolos Ukrainai suteikimui. Ar Europa pajėgi spausti akceleratoriaus pedalą aptarė VU TSPMI direktorė prof. dr. Margarita Šešelgytė.
Šį vakarą rinksime savo atstovus į šių metų „Eurovizijos“ dainų konkursą Vienoje. Jungiame laiko mašiną ir keliamės į 2006 metus. Kai skambų pareiškimą pateikė iš žinomų scenos senbuvių specialiai šiam konkursui sudarytas projektas „LT United“.
Ved. Kristupas Naraškevičius.
Kitos nuorodos: