Šiąnakt įvairiose šalyse žmonės kartu skaičiuos sekundes, likusias iki 2026-ųjų. Britanijoje daugybė jų tai darys žvelgdami į garsųjį Didįjį Beną ir laukdami jo dūžių. Pažvelkime į ikoniško laikrodžio vidų – kaip Vestminsterio rūmuose trijų laikrodininkų komanda rūpinasi tuo, kad ypatingą naktį laikrodis skambėtų garsiai ir tiksliai.
Senjorai Kinijoje vos pakirdę skuba į retro šokių sales. Čia, viduryje dienos, vyresnio amžiaus žmonės randa bendrystę, energiją ir ryšį su miesto kultūriniu paveldu. Pastebima, kad dieną vykstantys šokiai populiarėja ir tarp jaunimo. Apie tai – „Margas pasaulis“ pasakojimas.
Liko kelios valandos ir pasitiksime Naujuosius, 2026-uosius, metus. Kokių jų tikisi Širvintų gyventojai? Ko sau ir kitiems linki Vilniuje sutikti praeiviai? Atsakymai – ekrane.
„Labame ryte“ – pokalbis apie tai, kokios žiemos traumos yra dažniausios ir kaip jų išvengti. Pašnekovas – gydytoju ortopedu traumatologu Andriumi Vaitieku.
Nuo daug kartų besikeitusių muitų iki pakitusio Europos požiūrio į saugumą, nuo dirbtinio intelekto įsigalėjimo iki konfliktų Artimuosiuose Rytuose ir Pietryčių Azijoje. Apie tai, kas vyko pasaulyje 2025-aisiais, – pokalbis su VU TSPMI profesore Dovile Jakniūnaite.
Ved. Audra Avižiūtė.
Kitos nuorodos: