Iki trijų nakties Briuselyje posėdžiavę Europos Sąjungos lyderiai taip ir nesugebėjo sutarti dėl įšaldyto Rusijos turto panaudojimo Ukrainos reikmėms.
Pagrindiniai Vašingtono operos ir koncertų rūmai, Kongreso aktu prieš daugiau nei pusę amžiaus pavadinti nužudytojo prezidento Johno Kenedžio garbei, pervadinami Trumpo-Kenedžio centru.
Jungtinių Valstijų prezidentas pasirašė įsakymą, kuriuo rekomenduoja priskirti marihuaną mažiau pavojingų narkotikų kategorijai.
Miškininkai šiandien visos šalies pagrindinėse miestų ir miestelių aikštėse bei didžiųjų prekybos centrų aikštelėse vykdys akciją „Parsinešk Kalėdas į savo namus“, kurios metu nemokamai bus dalijamos eglių ir pušų šakos.
Styginių kvartetas „Mettis“ ir pianistas Lukas Geniušas susitinka bendrame koncerte, kuriame skambės klasikinė ir akademinė muzika.
Sportas.
Orai.
Ved. Gabrielė Kloniūnaitė.
Kitos nuorodos: