Nepriklausomybės aikštėje Vilniuje į žurnalistų bendruomenės drauge su Kultūros asamblėja surengtą mitingą „Šalin rankas nuo laisvo žodžio“ susirinko apie 10 tūkst. žmonių. Protestas rengiamas Seimui ėmusis pataisų, kurios leistų lengviau atleisti LRT vadovą, ir jau priėmus sprendimą 3 metams įšaldyti įstaigos biudžetą.
Aukščiausiasis Teismas atmetė Algirdo Paleckio advokato kasacinį skundą byloje, kurioje jis nuteistas už Sovietų Sąjungos nusikaltimų neigimą. Skunde buvo prašoma panaikinti apeliacinės instancijos teismo nuosprendžio dalį, kurioje Paleckis pripažintas kaltu dėl viešo Sovietų Sąjungos nusikaltimų neigimo, menkinant Lietuvos pokario rezistencijos reikšmę.
Lietuvoje dėl kontrabandinių balionų paskelbus ekstremaliąją situaciją, vidaus reikalų ministras sako, kad jos poreikį Vyriausybė peržiūrės po mėnesio, atsižvelgusi į tai, kaip sekėsi užkardyti grėsmes.
Nacionalinei vežėjų automobiliais asociacijai „Linava“ skelbiant, kad Baltarusijos pasienyje užstrigę apie 0,5 tūkst. vilkikų, naujausiais muitinės duomenimis, Minskas sulaikęs 185 vilkikus. Lietuvoje įvesta ekstremalioji padėtis jų situacijos esą nei pablogins, nei pagerins.
Susitikęs su Volodymyru Zelenskiu, popiežius Leonas 14-liktasis ragina tęsti dialogą dėl karo pabaigos, siekiant teisingos ir ilgalaikės taikos.
Čekijos ministru pirmininku paskirtas milijardierius ir Donaldo Trumpo šalininkas Andrejus Babišas.
Tęsiantis neramumams Tailando ir Kambodžos pasienyje, gyventojai priversti slėptis evakuacijos centruose.
Geriausias visų laikų Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis baigia karjerą.
Gruodžio 9-ąją vakariniame Seimo posėdyje numatyta pateikti sporto reformą. Vienas pagrindinių jos akcentų – Nacionalinės sporto agentūros naikinimas ir jos funkcijų perdavimas Nacionalinei sporto tarybai.
Ved. Marijus Žiedas.
Kitos nuorodos: