Vilniaus oro uoste nuo kilimo ir tūpimo tako besileisdamas nuslydo iš Varšuvos atskridęs lėktuvas. Žmonės nenukentėjo. Įvykio vietoje apsilankė LRT reporteris Jokūbas Naglinskas.
Finansinių technologijų įmonės „Bankera“ biure Vilniuje atliktos kratos. Tai LRT.lt patvirtino Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos atstovė spaudai.
Opozicija su trimis ministrais aiškinosi kaip Lietuva kovoja su kontrabandiniais balionais. Vidaus reikalų ministras pareiškė, kad kariuomenė turi planus ir tvarką, kur galėtų numušti oro erdvę pažeidusius bepiločius ar balionus, tačiau pripažino, kad padaryti to kol kas nepavyko.
Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen žada, kad Bendrija rems kiekvieną Ukrainos žingsnį taikos link.
„Sodra“ pradeda skelbti, kada ir kaip kitąmet bus galima pasitraukti iš antrosios pakopos pensijų fondų. Prašymą nutraukti kaupimą reikės teikti ne „Sodrai“, o pensijų kaupimo bendrovei. Atsiimti pinigus bus galima anksčiausia pavasarį ir ne visą sumą, o maždaug 60 proc. tos, kurią žmonės mato pensijų fondo ataskaitoje.
Negaudama apmokėjimo už suteiktas paslaugas, Kretingos ligoninė mėnesiui stabdo visas planines operacijas, viena poliklinikų Klaipėdoje nebeatlikinės rentgeno ir echoskopijų. Gydymo įstaigos viršijo sutartinius įsipareigojimus ir pacientams paslaugų suteikė gerokai daugiau.
Sinoptikams nuo ryto prognozuojant sniego stichiją, kelininkai sako, kad šiuo metu intensyvesni krituliai Vilniaus ir Alytaus apskrityse, vėliau jie slinks į vakarus ir paveiks beveik visus regionus.
LRT užsakymu atlikta bendrovės „Baltijos tyrimai“ apklausa rodo, kad kiek daugiau nei pusė suaugusių šalies gyventojų yra bent kartą pasinaudoję dirbtiniu intelektu. Tačiau nuo vasaros reikės žymėti viešinamą dirbtinio intelekto sugeneruotą turinį, antraip gali grėsti ir iki 15 mln. eurų bauda.
Po daugiau nei 20 metų Vilniaus senamiestyje uždaroma parduotuvė, prekiavusi žmonių su negalia dirbiniais iš visos Lietuvos. Į LRT GIRDI kreipėsi parduotuvės darbuotojai, teigiantys, kad Vilniaus miesto savivaldybės sprendimu čia bus atidaryta kavinė. Savivaldybė teigia, kad patalpos senamiestyje atiduodamos kietai žmonėmis su negalia besirūpinančiai organizacijai.
Taivano prezidentas skelbia apie 40 mlrd. dolerių papildomą gynybos biudžetą. Jis bus skirtas ginklų pirkimams pagreitinti ir Kinijos atgrasymui stiprinti.
Kilus gaisrui Honkongo daugiabučių komplekse, žuvo mažiausiai 4 žmonės, tarp jų – vienas ugniagesys.
Graikijoje įžiebus olimpinę ugnį, pradėta žiemos žaidynių deglo estafetė. Jis tradiciškai įsižiebtas Olimpijoje – senovės žaidynių gimtinėje Graikijoje, keliaus iki Milano stadiono, kurį pasieks vasario 6-ąją.
Visuomenininkas Andrius Tapinas nutarė priimti pasiūlymą tapti Vilniaus „Žalgirio“ klubo prezidentu, o jo įkurta Laisvės TV taps pagrindiniu klubo informaciniu partneriu.
Ved. Marijus Žiedas.
Kitos nuorodos: