Europos šalių, Kanados ir Japonijos vadovai pareiškė, kad yra pasirengę derėtis su Amerika dėl Ukrainos plano, bet nurodė, kad jį reikia keisti, ir kad jo sumanymai dėl Europos Sąjungos ir NATO neįmanomi be jų pritarimo.
Nors pagrindinis dėmesys planui yra dėl tarptautinę teisę laužančių siūlymų pripažinti Ukrainos žemių okupaciją, riboti jos kariuomenę ir keisti konstituciją, kitas Europos šalis sukrėtė platesni Jungtinių Valstijų ketinimai – spręsti ir jų likimą be jų pačių.
Per dvi pastarąsias paras pasieniečiai perėmė 10 kontrabandinių balionų su daugiau kaip 12 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių.
Nuo sausio parduotuvės ir paslaugų teikėjai privalės užtikrinti gyventojų aptarnavimą lietuvių kalba.
Benzino kaina Lietuvoje šiomis dienomis susilygino su kaina Lenkijoje, dyzelinas čia brangesnis nei ten.
Kaunas šiemet į biudžetą grąžins milijoną, kurio nepanaudojo nemokamam mokinių maitinimui.
Kaunas pirmasis Lietuvoje įžiebė pagrindinę miesto Kalėdų eglę. Rotušės aikštę puošia Petrašiūnų gyventojos dovanota 17 metrų aukščio eglė, dekoruota „Art Deco“ stiliumi.
Ved. Eglė Bučelytė.
Kitos nuorodos: