Prezidentas Gitanas Nausėda nusprendė teikti socialdemokratę Ingą Ruginienę į premjerus. O patys socialdemokratai tebesvarsto, ką pakviesti į valdančiąją koaliciją.
Opozicinės Tėvynės sąjungos frakcija Seime pradėjo rinkti parašus Seimo nario, buvusio premjero Gintauto Palucko apkaltai inicijuoti.
Teismo sprendimu mėnesiui suimtas ekspremjero Gintauto Palucko brolis Danas Paluckas. To prašė įtarimus jam pareiškę prokurorai.
Generalinė prokurorė Nida Grunskienė kreipėsi į Seimą prašydama panaikinti parlamentarų Sauliaus Bucevičiaus ir Tomo Martinaičio neliečiamybę.
Likus parai iki Jungtinių Valstijų ir Rusijos prezidentų susitikimo Aliaskoje, Donaldas Trumpas sako mananti tikras, kad susitarti su Vladimiru Putinu pavyks, nors visiškai neatmeta tikimybės, kad paliaubos su Ukraina iškart neįsigalios.
Per paskutinį apsikeitimą su Rusija Ukraina susigrąžino 84 karo belaisvius. Kyjivas informuoja, kad tarp jų – kelios dešimtys civilių, iš kurių bent vienas priešo nelaisvėje praleido daugiau nei dešimtmetį.
LRT Tyrimų skyriaus duomenimis, Rusiją po Krymo aneksijos lankė ne tik kandidatė į premjerus Inga Ruginienė, bet ir keli Vyriausybės bei Seimo nariai.
Krašto apsaugos viceministras sako, kad, reaguodama į rugsėjį Baltarusijoje vyksiančias pratybas „Zapad“, Lietuvos kariuomenė padidins parengtį.
Rusijai ėmus riboti skambučius per platformas „Telegram“ „WhatsApp“, pastarosios vadovybė teigia, kad į ją nusitaikyta, nes platforma priklauso amerikiečių įmonei ir rūpinasi vartotojų privatumu.
Per šimtą tarptautinių humanitarinių organizacijų paskelbė pareiškimą, kuriuo ragina Izraelį nenaudoti Gazos palestiniečiams skirtos pagalbos kaip ginklo.
Nors eilės pas gydytojus specialistus – viena opiausių sveikatos apsaugos sistemos problemų, didelių pokyčių dar nėra.
Prieš greičio matuoklius kelyje atsiras daugiau kelio ženklų. Nuo rupgjūčio įsigaliojus naujai tvarkai, prieš visus stacionariuosius greičio matuoklius turi stovėti ne tik įspėjamasis, bet ir leistiną greitį nurodantis ženklas.
Kaune prasidėjo šeštą kartą rengiamas sutartinių maratonas „Suburtynė“.
Vilniuje, AP galerijoje, eksponuojama japonų skulptoriaus Mamoru Abė paroda. Skulptūras jis sukūrė viešėdamas Lietuvoje, įkvėptas gamtos ir žmonių.
Prancūzijoje, Avinjone, daugiau nei dešimtyje miesto vietų eksponuojama šiuolaikinio menininko Žano Mišelio Otonjelio darbų paroda „Otonjelio kosmosas arba meilės vaiduokliai“.
Ved. Jovita Vitkauskė.
Kitos nuorodos: