Volodymyras Zelenskis atvyko į Berlyną pas kanclerį Frydrichą Merzą, kuris šiuo metu rengia Europos lyderių nuotolinį pasitarimą, o po valandos bendrą poziciją dėl derybų su Rusija pristatys Donaldui Trumpui ir jo viceprezidentui.
Socialdemokratų kandidatė į premjerus Inga Ruginienė po susitikimo su prezidentu sakė su šalies vadovu dėliojusi įvairius koalicijos variantus, ir teigė matanti, kad galės puikiai dirbti su prezidentu.
Gitano Nausėdos vyriausiasis patarėjas Frederikas Jansonas teigia, kad šalies vadovas nemato aplinkos ministro Povilo Poderskio naujoje Vyriausybėje.
Klausimų sukėlė ir „15min“ paskelbta informacija, kad Povilas Poderskis, prieš sugrįždamas į politiką dirbęs vėjo energetikos verslo lobistu, jau būdamas aplinkos ministru, pats dalyvavo rengiant naujas taisykles dėl vėjo elektrinių poveikio paukščiams ir šikšnosparniams.
Su socialdemokratų derybine grupe susitikęs LVŽS pirmininkas Aurelijus Veryga sako per susitikimą išgirdęs, kad socialdemokratai valdančiojoje koalicijoje matytų ir „valstiečius“.
Kinijos prekybos ministerija įvedė sankcijas dviem Lietuvos bankams – „Urbo bankui“ ir „Mano bankui“. Jiems Kinija uždraudžia bendradarbiauti ir vykdyti sandorius su šalies organizacijomis ir asmenimis.
Po Donaldo Trumpo sprendimo iš Vašingtono iškeldinti benamius ir saugumui užtikrinti pasiuntus 800 nacionalinės gvardijos karių – tuo pasipiktinę gyventojai jį kaltina viršijus įgaliojimus.
Orai.
Ved. Simona Brezgė.
Kitos nuorodos: