Premjerui socialdemokratui Gintautui Paluckui nutarus trauktis iš pareigų nutarimą dėl atsistatydinimo priėmė ir visa Vyriausybė. Dėl to pirmadienio rytą sukviestas neeilinis Ministrų kabineto posėdis. Situaciją aptaria MRU docentas Saulius Spurga.
Investuotojų rizikos apetitą sumažino Donaldo Trumpo atnaujinti muitai daugeliui pasaulio šalių bei paskelbti darbo rinkos rodikliai. Plačiau apie JAV statistiką – LRT užsienio naujienų redaktoriaus Luko Kivitos komentaras.
Šalčininkų rajono savivaldybė per trejus metus planuoja rekonstruoti Pavlovo respublikos oficiną ir taip pritraukti turistų. Šalčininkų rajone Paulavos arba Pavlovo respubliką 1769-aisiais įkūrė dvarininkas ir tai buvo nedidelė valstiečių savivaldos bendruomenė.
Vasara – metas, kai dažnas traukia jūros link, vasaroja, ilsisi. Tik ar pažįstame aplinką, kurioje maloniai leidžiame laiką. Ir kaip galime prisidėti prie jos saugojimo? Apie tai – reportaže.
LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva“ – Geopolitikos ir saugumo studijų centro vadovo Lino Kojalos komentaras.
Prokuratūra jau kreipėsi į teismą su prašymu suimti 15-metį vilnietį, įtariamą bendraamžio nužudymu. Kas gali grėsti, kai nepilnametis įvykdo tokio pobūdžio nusikaltimą prieš kitą nepilnametį? Apie tai – pokalbis su advokate dr. Dovile Murauskiene.
Karščio bangos fiksuojamos ne tik Pietų, bet ir Šiaurės Europoje. Apie tai – pokalbis su LRT bendradarbe Švedijoje Vaida Strazda.
Ved. Simona Brezgė.
Kitos nuorodos: