Vilniuje ir Klaipėdoje rytoj bus baigtas šildymo sezonas.
Į valstybės kontrolierius prezidentas Gitanas Nausėda teikia savo vyriausiąją patarėją Ireną Segalovičienę.
Keli šimtai protestuojančių studentų ankstyvą rytą užblokavo įėjimą į Serbijos valstybinio transliuotojo pastatą Belgrade.
JAV viceprezidentas atmeta Ukrainos lyderio teiginius, kad Vašingtonas stojo į Maskvos pusę. Duodamas interviu, Jamesas Davidas Vance‘as Volodymyro Zelenskio žodžius pavadino absurdiškais kaltinimais.
Baltieji rūmai sustabdė kiek daugiau nei 2 milijardų dolerių finansavimą Jungtinių Valstijų Harvardo universitetui.
Potvyniai ir audros Europoje pernai paveikė daugiau nei 400 tūkstančių žmonių. Tai atskleidžia klimato būklės ataskaita, kurioje apžvelgiamas iškastinio kuro poveikis žemynui per 12 karščiausių mėnesių.
Seimas nukėlė galutinį balsavimą, kad smulkiesiems ir socialiai remtiniems elektros vartotojams būtų leista elektrą dar 5-erius metus pirkti už valstybės nustatomą kainą, kurią sudarytų pigesnė iš saulės ir vėjo pagaminta energija.
Kauno taryba nusprendė mieste statyti paminklą karo lakūnui, brigados generolui Antanui Gustaičiui.
Salvadoro prezidentas teigia neketinantis grąžinti per klaidą iš Jungtinių Valstijų deportuoto vyro.
Seimas mini monsinjoro Alfonso Svarinsko 100-ąsias gimimo metines.
Išpildytos optimistiškiausios prognozės: WNBA naujokų biržoje Jocytė pašaukta 5-u numeriu.
Ved. Jovita Vitkauskė.
Kitos nuorodos: