Vis daugiau žmonių siekia išsilaisvinti nuo ekranų – kai kurie visiškai atsisako išmaniųjų, kiti buriasi į klubus, kuriuose telefonai paliekami spintelėse, o laikas ir dėmesys krypsta į kitas veiklas – knygų skaitymą, mezgimą, bendravimą.
„Įdomaus ryto“ rubrikoje – apie Austrijos miestą Lincą. Tai trečias pagal dydį Austrijos miestas, įsikūręs 180 kilometrų nuo Vienos, prie Dunojaus upės.
Jos istorija prasidėjo dar 19 amžiuje, kai Broliai Grimai išleido pasakų rinkinį. Jame ši istorija pažymėta 53 numeriu, o mums dabar geriau žinoma kaip „Snieguolė“. Legendinė pasaka vėl grįžta į didžiuosius kino ekranus.
Kodėl pempės laikomos bundančios gamtos simboliu ir su kokiais pavojais susiduria šių paukščių populiacija, pasakoja ornitologas Gintaras Riauba.
Gintauto Palucko vadovaujamas ministrų kabinetas mini šimtadienį. Ministrai sako, kad laikotarpis buvo labai intensyvus ir prabėgo kaip kelios dienos. Savo įžvalgomis apie šimtą Vyriausybės dienų dalijasi KTU fakulteto dekanas Ainius Lašas.
1993 metų pavasaris pasitiktas grįžtančiais paukščiais ir vaikų pagamintų inkilų kabinimu. Itin poetiškame Roko Žilinsko reportaže pasirodo ir mums puikiai pažįstamas gamtininkas Selemonas Paltanavičius.
Ved. Kristupas Naraškevičius.
Kitos nuorodos: