Azerbaidžano oro linijos patvirtino, kad pagal preliminarias tyrimo priežastis, jų lėktuvas Kazachstane sudužo, patyręs išorinį fizinį ir techninį poveikį.
NATO paskelbė, kad stiprins patruliavimą Baltijos jūroje, kai iš Rusijos plaukiantis laivas, pasak Suomijos, vilkdamas inkarą nukirto vieną iš dviejų elektros kabelių į Estiją ir dar keturis duomenų kabelius.
2024-ieji Lietuvoje greičiausiai bus šilčiausi per visą stebėjimo laikotarpį.
Dėl konservatorių partijos pirmininko pareigų varžysis 5 kandidatai. Šiandien ketinimą kandidatuoti patvirtino buvęs krašto apsaugos ministras Laurynas Kasčiūnas.
Pietų Korėjos parlamente opozicijai pavyko pradėti apkaltą ir laikinajam prezidentui Han Duck Soo dėl bendrininkavimo gruodžio pradžioje skelbiant karinę padėtį.
Neblaivus vairavęs kandidatu į švietimo, mokslo ir sporto viceministrus įvardytas Gintaras Jasiūnas šių pareigų atsisakė.
Vilniaus socialinio centro „Betanija“ vadovė sako, kad skurdą išgyvenančių žmonių daugėja, o krizes ir vienišumą patiria vis jaunesni.
Lietuvos futbolo federacija oficialiai perleido Vilniuje esantį LFF stadioną „Vilniaus Žalgirio“ futbolo klubui.
Orai.
Ved. Gabrielė Kloniūnaitė.
Kitos nuorodos: