Jungtinių Valstijų, Europos Sąjungos ir didžiųjų Vakarų šalių lyderiai sveikina šįryt įsigaliojusias Izraelio ir grupuotės „Hezbollah“ paliaubas, nors dar vakar abi pusės keitėsi ugnimi, o Sirija pranešė, kad po vidurnakčio per Izraelio smūgius sienos su Libano perėjoms žuvo šeši žmonės.
Vašingtone Lietuva ir Jungtinės Valstijos pasirašė strateginį susitarimą dėl Lietuvos branduolinės energetikos vystymo.
Nacionalinio krizių valdymo centro vadovas supažindins parlamentarus su informacija apie Vilniuje įvykusią lėktuvo katastrofą.
Vokietijoje skambant vis kritiškesniems Angelos Merkel politikos vertinimams, buvusi kanclerė vakar vakare Berlyno Vokiečių teatre pristatė savo memuarus „Laisvė“.
Vilniaus savivaldybės taryba šiandien ketina apsispręsti dėl rinkliavos už automobilių stovėjimą mieste įkainių didinimo plano.
Sportas. Orai.
Ved. Karolina Panto.
Kitos nuorodos: