Europos Sąjunga svarsto atsaką Kinijai, jei pasitvirtins žvalgybos informacija apie šalyje veikiančią Rusijos dronų gamyklą.
Technologijų grupės „Teltonika“ savininkui praėjusią savaitę pareiškus dėl biurokratinių kliūčių stabdant milijardinės vertės aukštųjų technologijų parko statybas Vilniuje, laikinoji premjerė Ingrida Šimonytė šiandien žada susitikti su Arvydu Paukščiu.
Šiandien prezidentas Gitanas Nausėda susitiks su rinkimus laimėjusių socialdemokratų kandidatu į ministrus pirmininkus Gintautu Palucku.
Brazilijoje prasideda Didžiojo dvidešimtuko lyderių susitikimas, kuriame dalyvauja Amerikos ir Kinijos vadovai.
Šalies vadovas ir aukšti šalies pareigūnai reiškia užuojautą dėl kompozitoriaus, muzikanto Andriaus Kulikausko mirties.
Romoje ginčų kelia planas į Romos koliziejų laikinai grąžinti gladiatorių kautynes. Taip pavadintą pramogą siūlo viena trumpalaikės nuomos bendrovių.
Ved. Gabrielė Kloniūnaitė.
Kitos nuorodos: