Rusija naktį surengė naują bepiločių ataką prieš Ukrainą.
Rusija nuo šiandienos stabdo dujų tiekimą Austrijai, tačiau vyriausybė tvirtina, kad dėl iš anksto pripildytų saugyklų, gyventojams dujų nepritrūks.
Lietuvos darbo rinką pildo ne tik trečiųjų, bet ir kaimyninių šalių gyventojai. Viename Latvijos regione pasiekus nedarbo aukštumas ir susiklosčius itin prastai ekonominei situacijai, latviai ėmė plūsti į Lietuvą. Gamykloje Visagine jie užėmė bene visas trūkstamas vietas. Prognozuojama, kad dėl didesnio atlygio Lietuvoje, latvių darbuotojų tik daugės.
Australijos vyriausybei pranešus apie siūlymą drausti naudotis socialiniais tinklais jaunesniems nei 16-likos metų žmonėms, tai sulaukė prieštaringų vertinimų.
Indijos sostinėje Delyje tęsiasi tirštas smogas. Turistai skuba įsiamžinti, bet miestas paralyžiuotas.
Lietuvos futbolo rinktinė patyrė penktąją nesėkmę UEFA Tautų lygoje.
Ved. Simona Brezgė.
Kitos nuorodos: