Išleistas komiksas, kurio herojus – legendinis tarpukario žvalgas. Apie tai išsamiau pasakoja VSD strateginės komunikacijos skyriaus vadovė Aurelija Vernickaitė ir komikso autorė Miglė Anušauskaitė.
Šiomis dienomis emodžiai tapo nepakeičiamu komunikacijos įrankiu. Jie ne tik padeda išreikšti emocijas, bet ir praturtina pokalbius socialiniuose tinkluose, net darbo susirašinėjimuose. Tačiau jų naudojimo būdai itin skiriasi tarp kartų ir kultūrų.
Klasikos koncertų salė. Klasikinės muzikos koncertus ryto laidoje pristato LRT KLASIKOS vyresnioji redaktorė Rasa Murauskaitė-Juškienė.
Kaune yra muziejus, į kurį kada panorėjęs neužsuksi, nors norinčiųjų apsilankyti – daug. Muziejus įkurtas daugiau kaip prieš šimtą metų, o jo eksponatai pasakoja apie mus, žmones.
Ved. Kristupas Naraškevičius.
Kitos nuorodos: