Ar esate pagalvoję apie tai, kiek esate įsitraukę į organizaciją, kurioje dirbate, jos veiklą? Kuo svarbus darbuotojų įsitraukimas papasakojo „OVC Consulting“ partnerė ir konsultantė Almanta Jakštaitė-Vinkuvienė.
Šalčininkuose ir Visagine praėjusiuose prezidento rinkimuose daugiausia balsų gavo Eduardas Vaitkus. Politologai sako, kad ir Seimo rinkimuose prorusiškomis įvardijamos idėjos šiuose rajonuose gali surinkti nemažai balsų.Tačiau šį kartą tenka varžytis su lenkų rinkimų akcija, kuri Seimo rinkimuose įprastai sulaukdavo didžiausio palaikymo.
Šiandien – atlikėjų Vaido Baumilos ir Rūtos Loop bendro kūrinio „Gniaužiu“ premjera. Pokalbis apie smagų kūrybos procesą, dainos žinutę ir kūrinio vaizdo klipas – laidoje.
Botanikos sode Kairėnuose pirmąkart viešai eksponuojami augalų ir grybų tyrinėtojo-mėgėjo, botanikos sodo inspektoriaus Konstantino Prošinskio grybų ir augalų piešiniai. Anot parodos organizatorių, šie darbai – proga susipažinti su realistiškais ir kartu kiek romantizuotais gamtos piešiniais, reikšmingais ir mokslui, ir menui.
Ved. Kristupas Naraškevičius.
Kitos nuorodos: