Izraelis skelbia pietų Libane vykdantis riboto masto antžeminius reidus.
Pareigūnai sulaikė įtariamąjį, kuris į Klaipėdos rajono policijos komisariato pastatą metė Molotovo kokteilį.
Lietuvos kariuomenės vadas generolas Raimundas Vaikšnoras Pentagone Vašingtone susitiko su amerikiečių kariuomenės vadu.
Kinija mini 75-ąsias liaudies respublikos įkūrimo metines.
Ispanijoje, Valensijoje, vykstančiame fotografijos festivalyje eksponuojami iš Lietuvos kilusio ir Prancūzijoje gyvenusio fotografo Izraelio Bidermano darbai.
Jonas Valančiūnas ruošiasi naujam NBA sezonui. Lietuvis vakar buvo pristatytas Vašingtono „Wizards“ komandos organizuotoje žiniasklaidai skirtoje dienoje.
Su žurnalistais Kalifornijoje kalbėjosi ir „Sacramento Kings“ žaidžiantis Domantas Sabonis. Jis akcentavo, jog Vakarų konferencija, kurioje žaidžia, dar sustiprėjo, lietuvis taip pat vylėsi, kad šį sezoną išliks pernai įdiegti taisyklių pakitimai, komandoms leidę demonstruoti krepšinį su daugiau fizinio kontakto.
Ved. Justė Tamošaitienė.
Kitos nuorodos: