Į Lietuvą ateina dar vienas ginklų gamybos gigantas. Krašto apsaugos ir finansų ministrai su JAV gynybos technologijų milžine „Northrop Grumman“ pasirašė investicijų ketinimų protokolą.
Mirė Holokaustą išgyvenusi buvusi Vilniaus geto kalinė Fania Brancovskaja. Jai buvo 102-eji. Ji gimė Vilniuje, iki Antrojo pasaulinio karo spėjo baigti gimnaziją. Į getą pateko būdama 19-os. Jos šeima buvo išžudyta, o jai pačiai iš geto pavyko pabėgti.
Rinkimus rytinėje Vokietijos Brandenburgo žemėje laimėjo socialdemokratai. Bet kraštutinė dešinė nuo valdančiųjų atsiliko per plauką ir šalies rytuose įsitvirtina kaip dominuojanti partija.
Ukrainos vadovas Volodymyras Zelenskis vizitą Jungtinėse Valstijose pradėjo aplankydamas artilerijos amunicijos gamyklą Pensilvanijoje ir dėkodamas jos darbuotojams už paramą.
Izraelis sako smūgiuojantis vis giliau į Libano teritoriją. Kariuomenė sako šįryt atakavusi daugiau nei 300 grupuotės „Hezbollah“ taikinių.
Bendrovė „Lietuvos oro uostai“ baigė išvykimo terminalo statybas Vilniaus oro uoste. Skrydžiai iš naujo terminalo planuojami nuo kitų metų vasario 4 dienos.
Alytaus savivaldybei nutarus ligoninės kieme statyti naują polikliniką, projektiniams pasiūlymams nepritaria Alytaus architektų taryba.
Leipcigo savivaldybės bibliotekoje rastas naujas iki šiol nežinomas austrų kompozitoriaus Volfgango Amadėjaus Mocarto kūrinys.
Baigėsi 23-asis Lietuvos kalnų dviračių maratonų taurės sezonas. Bendroje įskaitoje triumfavo Andrejus Dolgovas ir Lina Povilaitytė.
Ved. Jovita Vitkauskė.
Kitos nuorodos: