Apeliacinis teismas paliko galioti pirmos instancijos teismo sprendimą, kuriuo Jonavos meras Mindaugas Sinkevičius vadinamojoje „čekiukų“ byloje pripažintas kaltu dėl piktnaudžiavimo.
Palangos apžvalgos rato versle ryškėja šio miesto konservatorių pėdsakas.
Pernakt prieš Ukrainą panaudoti 42 dronai ir keturios raketos, oro gynyba tvirtina juos numušusi.
Grupuotės „Hezbollah“ narių naudotų radijo ryšio stotelių gamintoja, japonų kompanija ICOM teigia Libane sprogimus sukėlusių stotelių nebegaminanti jau dešimt metų, o detonuotos stotelės galbūt buvo padirbtos.
Pora savaičių anksčiau, nei įprastai ūkininkai pradėjo kulti kukurūzus. Tai šilumą mėgstantys augalai, tad šie metai jiems buvo palankūs.
Portugalijoje toliau nepavyksta pažaboti miškų ir krūmynų gaisrų. Šiaurinėje šalies dalyje siaučiantys gaisrai pražudė 7 žmones.
Naujausi tyrimai rodo, kad ginčai dėl rinkimų rezultatų tampa pasauliniu reiškiniu.
Kandidatas į Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidento postą Mantas Marcinkevičius pristatė savo rinkiminę programą ir komandą.
Pasaulyje sparčiai populiarėja jojimo žaisliniais arkliukais sportas.
Ved. Eglė Bučelytė.
Kitos nuorodos: