Filadelfijoje baigėsi pirmieji kandidatų į Jungtinių Valstijų prezidentus debatai. Respublikonų kandidatas, buvęs šalies vadovas Donaldas Trumpas ir demokratų kandidatė, dabartinė viceprezidentė Kamala Harris daugiau nei pusantros valandos atsakinėjo į „ABC News“ žurnalistų klausimus.
Televizijos kanalo CNN skelbiama apklausa rodo, kad 63 procentai stebėjusiųjų mano, kad debatus laimėjo Kamala Harris, tuo metu Donaldui Trumpui pergalę skyrė 37 procentai žiūrovų.
LRT užsakymų atlikta Baltijos tyrimų apklausa parodė, kad į spalį vysiančius Seimo rinkimus žada ateiti pusė balso teisę turinčių rinkėjų. Politologė Ainė Ramonaitė sako, – žmonės rinkimus ignoruoja, nes susvetimėjo su valstybe, aktyvumui vis dar didelę įtaką daro emigracija.
Japonijoje pradėti aukščiausios pasaulyje bronzinės Budos skulptūros valymo darbai.
Ved. Karolina Panto.
Kitos nuorodos: