Gamtoje tinka posakis: jei kažko nematome, dar nereiškia, kad to nėra. Štai žmogus per visą gyvenimą gali nepamatyti daugybės šalia gyvenančių kaimynų, kurių išties yra įvairiausių, o jų reikšmė ekosistemai – itin didelė. Kalbame apie vabzdžius, o pamatyti ir patyrinėti juos mieste padės gamtininkas Tomas Pocius.
„Įdomaus ryto“ rubrikoje – Lietuvoje populiarėjančio sūrio halumio istorija. Kuri iš valstybių laikoma halumio kilmės šalimi?
Tris mėnesius truksiantį Lietuvos sezoną Prancūzijoje penktadienį atidarys Pompidou centro ir MO muziejaus paroda. Joje Prancūzijos ir pasaulio publikai bus pristatyti skirtingų kartų Lietuvos menininkų kūriniai. Plačiau apie iškeliavusius darbus ir jų kūrėjus – reportaže.
Visi turime įvairiausių ir skirtingų pomėgių. Pavyzdžiui, aštuonmetis Dovydas visai neseniai atrado tokį pomėgį, kuris ne tik leidžia turiningai praleisti laiką, bet ir užsidirbti pinigų.
Specialistai atkreipia dėmesį į pavojingus vaikų žaidimus laipiojant aukštos įtampos atramomis ir perspėja – dažnu atveju net nereikia prisiliesti prie elektros laido, kad patirtų elektros smūgį. Apie tai daugiau – ESO vadovas Renaldas Radvila.
Įvyko pirmieji kandidatų į Jungtinių Valstijų prezidentus Kamalos Harris ir Donaldo Trumpo debatai. Juos aptaria „Repsense“ vadovas, viešųjų ryšių ekspertas Mykolas Katkus.
Ved. Ignas Andriukevičius.
Kitos nuorodos: