LRT užsakymu Baltijos tyrimų atlikta apklausa rodo – beveik du trečdaliai šalies gyventojų vienuoliktokų tarpinius patikrinimus laiko nepasiteisinusiais. Kad pasiteisino mano tik vienas iš dvidešimties apklaustųjų.
Pareigūnai aiškinasi situaciją, kai vakar vakare Šilutės rajone dėl staigaus vėjo gūsio oro balionas tapo nevaldomas. Kliudydamas medžius jis įskriejo į Vilkų kampo kaimą, trenkėsi į dviejų namų ir ūkinio pastato stogus.
Ukrainos oro pajėgos skelbia pernakt sunaikinusios 12 iš 13 rusų dronų, skriejusių virš Sumų srities. Šiame regione per atakas apgadinta energetikos infrastruktūra.
Izraelio vyriausybei nusprendus uždrausti šalyje transliuoti žiniasklaidos priemonę „Al Jazeera“, žurnalistų biure Jeruzalėje surengta krata.
Su kokiais išbandymais susiduriama, siekiant užtikrinti augalinės mitybos prieinamumą, šiandien Seime diskutuos politikos ir organizacijų atstovai. Apie tai – pokalbis su organizacijos „Gyvi gali“ vadove Meda Šermukšne.
Ved. Karolina Panto.
Kitos nuorodos: