Per Rusijos ataką Dnipropetrovsko srityje pažeista svarbi infrastruktūra ir sužeistas vietos gyventojas. Lenkijos ir kitų sąjungininkų lėktuvai buvo pakelti reaguojant į pranešimus apie masinę Rusijos raketų ataką prieš Ukrainą.
Nyderlandai šią vasarą pratyboms į Lietuvą atsiųs „Patriot“ oro gynybos sistemas. Tai savo „X“ paskyroje pranešė šalies gynybos ministrė.
Izraelio Aukščiausiasis Teismas nusprendė, kad seminarijose studijuojantys ir privalomos karinės tarnybos neatliekantys žydai ultraortodoksai praras valstybės paramą.
Prancūzijos žemieji parlamento rūmai priėmė įstatymą, kuris numatytų atsakomybę už diskriminaciją pagal asmens šukuoseną. Skeptikai siūlomas taisykles vadina perteklinėmis, bet įstatymo rėmėjai sako, tokia diskriminacija – akivaizdi, ypač darbo vietoje.
Vokietijoje prasideda kasmetės Velykinės eitynės prieš karą. Demonstracijų organizatoriai tikisi, kad per visą savaitgalį prie renginių prisijungs tūkstančiai žmonių.
Ved. Justė Tamošaitienė.
Kitos nuorodos: