Prezidentas trečiadienį ketina susitikti su kandidatu į krašto apsaugos ministro postą, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku Laurynu Kasčiūnu.
Premjerė po susitikimo su Prezidentu teigė, kad šiuo metu krašto apsauga – naujame etape su daug ambicijų, kurias reikia įgyvendinti maksimaliai efektyviai per maksimaliai trumpą laiką.
Opozicija teigia, krašto apsaugos ministro atsistatydinimas kelia daug klausimų. Esą keisti ministrą, norint proveržio, reikėjo kur kas anksčiau, bet tai šiuo metu daroma likus keliems mėnesiams realaus Seimo darbo.
Rusija prieš Ukrainą pastarąją naktį surengė dar vieną raketų ir dronų ataką.
Rusijoje pasibaigus Vladimiro Putino rinkimams, Kremlius skelbia, neva balsavimas sutelkė šalies gyventojų paramą Putinui ir jo karui Ukrainoje.
Po Vyriausybės susitikimo, finansų ministrė Gintarė Skaistė sako, kad buvo pristatyti keturi variantai, kaip būtų galima surinkti apie 400 milijonų eurų, kurių Lietuvai reikia papildomam krašto apsaugos finansavimui.
Izraelio kariuomenė surengė operaciją Al Šifos ligoninėje - didžiausioje Gazos Ruože. Liudininkai žiniasklaidai pranešė apie oro smūgius, susišaudymus ir tankus greta ligoninės.
Islandijoje savaitgalį išsiveržus vulkanui, lava teka ir toliau. Nuo gruodžio – tai jau ketvirtas išsiveržimas, ekspertams įspėjant, kad 800-us metų trunkantis ramesnis seisminis laikotarpis Reikjavike pusiasalyje baigėsi.
Sostinės vaikų ir jaunimo centrui nusprendus, kad sergantieji epilepsija nebegalės dalyvauti grupinėse plaukimo treniruotėse, kilo diskusija, ar tokie žmonės nėra diskriminuojami.
Orai.
Ved. Eglė Daugėlaitė.
Kitos nuorodos: