Dėl ukrainietiškų grūdų importo protestuojantys Lenkijos ūkininkai ketina blokuoti Kalvarijos-Budzisko sienos perėjimo punktą.
Prezidentūroje šalies vadovas Gitanas Nausėda ir užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis jau trečią kartą sės prie bendro stalo ir bandys spręsti įstrigusį ambasadorių skyrimo klausimą.
Regionų pareigūnams sulaikytus pažeidėjus iki areštinės tenka vežti ir per 100 kilometrų. Areštinės veikia tik didžiuosiuose šalies miestuose.
Lenkijos kariuomenė patvirtino apie naują pirkinį – su Jungtinėmis Valstijomis pasirašė pustrečio milijardo dolerių vertės sutartį, pagal kurią šalis įsigis integruotą oro ir priešraketinės gynybos kovinio valdymo sistemą.
Suomijoje prisieks išrinktasis šios šalies prezidentas Alexanderis Stubbas.
Pareigūnai aiškinasi aplinkybes, kai Bangladešo sostinėje Dakoje vėlai vakare didžiulis gaisras septynių aukštų pastate pražudė mažiausiai 44 žmones, dešimtis sužeidė.
Mirė buvęs Kanados ministras pirmininkas Brianas Murloney. Jam buvo 84-eri.
Ved. Karolina Panto.
Kitos nuorodos: